AksesuarlarHer biri uzun uğraşlar sonucu üretilmiş özgün tasarımlar mekanlarınız da sıra dışı güzellikler olarak dikkatleri üzerlerine çekecektir.Ahşap Kitap Destek (Çam)

135,00 ₺

Günlük yaşamının bir parçası kitap olanlar için, son derece kullanışlı bir tasarımdır.Tamamen masif doğal ahşaptan (Çam) imal edilmiştir ve sonlandırma işleminde herhangi bir renklendirici kullanılma..

Ahşap Kitap Destek (Meşe)

185,00 ₺

Günlük yaşamının bir parçası kitap olanlar için, son derece kullanışlı bir tasarımdır.Tamamen masif doğal ahşaptan (Meşe) imal edilmiştir ve sonlandırma işleminde herhangi bir renklendirici kullanılm..

Ahşap Kitap Destek (Ceviz)

185,00 ₺

Günlük yaşamının bir parçası kitap olanlar için, son derece kullanışlı bir tasarımdır.Tamamen masif doğal ahşaptan (ceviz) imal edilmiştir ve sonlandırma işleminde herhangi bir renklendirici kullanıl..

Gugar Pelikan - Ahşap Lamba

250,00 ₺ 300,00 ₺

Ceviz ahşaptan masaüstü ve duvar aydınlatma olarak iki yönlü kullanılabilen tasarım.Gövdesine saklanmış trafo marifeti ile LED ünitelerle sağlanan aydınlatma hem tasarruf hem de uzun ömürlü kullanım..

Gugar Akrobat - Ahşap Lamba (Meşe)

395,00 ₺

Masa başında çalışıyor, okuyor, yazıyor ve çiziktiriyorsanız ‘akrobat lamba’ vefalı bir dost olarak yanı başınızda. Yumuşak ışığı doğal ahşabın sıcaklığıyla buluştuğunda masanızın üzerinde dekoratif b..

Gugar Akrobat - Ahşap Lamba (Ceviz)

395,00 ₺

Masa başında çalışıyor, okuyor, yazıyor ve çiziktiriyorsanız ‘akrobat lamba’ vefalı bir dost olarak yanı başınızda. Yumuşak ışığı doğal ahşabın sıcaklığıyla buluştuğunda masanızın üzerinde dekoratif b..

Gugar Ahde - Ahşap Çanta

465,00 ₺

Doğal ceviz ağacından üretilmiş olan gövdesi daha sonra renksiz ahşap yağı ile cilalanarak, kapak ve askı bölümü hakiki deriden el yapımı işçilik ile tamamlanmıştır.Ahşap çantamız, cüzdan telefon gi..

Ahşap Telefon Standı (Klasik)

175,00 ₺

Modern teknolojinin hayatımıza soktuğu vaz geçilmez ürünlerden biri mobil telefonlardır. Geliştirdiğimiz tasarım doğal ahşabın mekânınıza sağladığı sıcaklık yanında görüntülü konuşma ve müzik dinlem..

Çiçekli Kalemlik

118,00 ₺

Çiçekli KalemlikMasif ceviz.Yükseklik: 22 cmUzunluk: 8.5 cmKalınlık: 4.5 cm- Masanızın üzerinde kalemlerinizi rahat seçebileceğiniz ayrıştırıcı bölümler olarak tasarlandı.- Canlı ve cansız çiçek kulla..

Saatli Kalemlik - Gugar Efruz

160,00 ₺ 185,00 ₺

Masif Ceviz, El YapımıYüksekliği: 10 cm, Uzunluğu: 23 cmKalınlığı: 5,5 cm Masa üstü saat ile kalemliği bir araya getiren özgün bir tasarım.Fırınlanmış, tek parça masif cevizden imal edi..

Telefon Standı Teyp

175,00 ₺

Iphone Telefon Standı TeypBu stantla görüntülü konuşma yapmakta bir keyif artık.Telefonun yatay kullanımında ise video izleme keyfine eşlik edecek.Müzik dinlerken telefonunuzun sesindeki doğal yollarl..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)