Ayna Koleksiyonu

Çoğu kişi, sadece aynada gördüğü ile ilgilenir. Bazıları ise, aynaları, tıpkı kendileri gibi etkileyici görünsün ister. Biz, konuya onların gözünden baktık. Seramik süslü ahşap çerçeveleriyle alımlı, boy boy aynalar tasarladık. 

Gugar Papatya Ayna

360,00 ₺

Gugar Papatya Ayna Yükseklik: 45 cm, Genişlik: 43 cm, Derinlik: 5,5 cm Cevizden (Masif Ahşap) El Yapımı   Ayna tasarımlarımıza yeni bir boyut getiren bu ürün, masif cevize doğadan..

Gugar Seramikli Meşe Ayna

375,00 ₺

Gugar Seramikli Meşe AynaYükseklik: 65 cm, Genişlik: 47 cmMeşe (Masif Ahşap) ve Seramikten El YapımıGugar Seramikli Ahşap Ayna, evinize bir tablo çerçevesi güzelliğini getiriyor. Masif meşe ve seramik..

Gugar Yamalı Ahşap Ayna

1.100,00 ₺

Gugar Yamalı Ahşap AynaYükseklik: 85 cm, Genişlik: 60 cmMasif Ahşap Parçaları ve Seramikten El Yapımı  Gugar Yamalı Ahşap Ayna, çerçevesiyle evinize tasarım farkı getiriyor. Masi..

Gugar Aydolap - Çekmeceli Ahşap Ayna

295,00 ₺

Gugar Aydolap Çekmeceli Ahşap AynaToplam Yükseklik: 52 cm, Genişlik: 22 cm, Ayna Yüksekliği: 35 cmMeşe (Masif Ahşap) ve Seramikten El YapımıGugar Aydolap Çekmeceli Ahşap Ayna; meşe ağacından, elde ü..

Gugar Hayali - Ahşap Ayna (Oval)

350,00 ₺

Gugar Hayali - Ahşap Ayna (Oval)Yükseklik: 63 cm, Genişlik: 38 cm İroko (Masif Ahşap) ve Seramikten El Yapımı  Düz çizgiler ve hatlar yerine ovalliğin zarafeti. Oval forma göz alı..

Gugar Hayali - Ahşap Ayna (Ceviz)

285,00 ₺

Gugar Seramikli Ahşap Ayna (Ceviz)Yükseklik: 55 cm, Genişlik: 40 cmCeviz (Masif Ahşap) ve Seramikten El Yapımı  Gugar Seramikli Ahşap Ayna, evinize bir tablo çerçevesi güzelliği..

Gugar Hayali - Seramikli Ahşap Ayna (Meşe)

285,00 ₺

Gugar Seramikli Ahşap Ayna (Meşe)Yükseklik: 55 cm, Genişlik: 40 cmMeşe (Masif Ahşap) ve Seramikten El Yapımı  Gugar Seramikli Ahşap Ayna, evinize bir tablo çerçevesi güzelliğini..

Amorf Ceviz Ayna

750,00 ₺

Amorf Ceviz AynaAyna Ebatları: 60x74cmCeviz (Masif Ahşap) El Yapımı Gugar Amorf Ayna, kendine özgü amorf yapısı ve ceviz ağacının kontras veren olağanüstü dokusuyla birleşen özel bir tasarım. Eba..

Gugar Ayinedar - Çekmeceli Ahşap Ayna

475,00 ₺

Gugar Ayinedar Çekmeceli Ahşap AynaAyna Ebatları: 20x24 Çekmece Ebatları: 24x6Karaağaçtan (Masif Ahşap) El Yapımı   Gugar Ayinedar Çekmeceli Ahşap Ayna, masa üstü kullanım iç..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)