Dekoratif Ürünler

Doğal ahşabın usta ellerde şekillenmesiyle oluşan özgün tasarımları beğeninize sunuyoruz.

Ahşap Minyatür Kavukluk

175,00 ₺

Kadim Anadolu kültürünün timsallerinden olan kavukluk, ecdadımıza vefa hissiyatıyla Gugar Wood tarafından küçültülmüş formda tasarlanarak imal edildi. Ahşap kaidesini süsleyen lale motifi ve hakiki ..

Ahşap Tablo (Süleymaniye ve Kız Kulesi)

2.500,00 ₺

Doğal ahşabın bizlere sunduğu son derece dekoratif görünüm kadim şehir İstanbul'umuzun siluetinde hayat buldu. İmalat sürecinde herhangi bir kalıp ve otomatik makine kullanılmayan tamamen el işçiliğ..

Ahşap Tablo (Sultanahmet ve Galata)

2.500,00 ₺

Doğal ahşabın bizlere sunduğu son derece dekoratif görünüm kadim şehir İstanbul’umuzun siluetinde hayat buldu. İmalat sürecinde herhangi bir kalıp ve otomatik makine kullanılmayan tamamen el işçiliğ..

Ahşap Tablo Çerçeve

750,00 ₺

Ahşap Tablo Çerçeve..

Doğal Ahşap Türk Bayrağı - Mini (El Yapımı)

249,00 ₺

Ceviz Ağacından parçalardan üretildi. Ay ve Yıldız kısımlarına varak uygulandı.son olarak doğal yağ ile sonlandırıldı.Altında Ceviz ağacından üretilen kaide ile...23x15 cm..

El-Fettah - Ahşap Kabartma Özel Hat

275,00 ₺

Allah (CC)'ın 99 Esmasından biri olup hüküm veren, kapıları açıp yardım eden, zafer ve fetih lütfeden ve varlıklara suretler giydiren gibi manalara gelen El Fettah ismi özel bir hat ile doğal ceviz ah..

Gugar Lokma Saat

110,00 ₺

Masif Ceviz,  El Yapımı,Ölçüler:  Yükseklik:10cm, Genişlik:10cm, Saat kadranı 7x7cmKlasik pencere mimarisinin ayrılmaz bir öğesi olan lokmadan ilham alındı.Saatin gövde kısmı tamamıyla masif..

Gugar Yamalı Ahşap Ayna

1.100,00 ₺

Gugar Yamalı Ahşap AynaYükseklik: 85 cm, Genişlik: 60 cmMasif Ahşap Parçaları ve Seramikten El Yapımı  Gugar Yamalı Ahşap Ayna, çerçevesiyle evinize tasarım farkı getiriyor. Masi..

Köşeli Mini Dresuar - Meşe

1.750,00 ₺

Çekmece, demonte bacaklı konsol ve aynadan oluşan bir takım. Üretiminde doğal ahşap cinslerinden meşe bu tasarım için özelikle seçildi. El yapımı ve özgün desenlere sahip seramikler ahşaba açılan yu..

Oval Mini Dresuar - Meşe

1.750,00 ₺

Oval Mini Dresuar - MeşeÇekmece, demonte bacaklı konsol ve aynadan oluşan bir takım. Üretiminde doğal ahşap cinslerinden meşe bu tasarım için özelikle seçildi. El yapımı ve özgün desenlere sahip ser..

Renkli Ahşap Askılık

275,00 ₺

Askı Aparatı : 5Uzunluğu      : 75 cm,Yüksekliği    : 20 cmMasif Meşe, Seramik, El Yapımı -Masif meşeden el işçiliğiyle yapılmıştır. -Bir kenarı, el yapımı seramik ..

Yamalı Ahşap Tablo (Kabe)

2.500,00 ₺

110X85cmdoğal meşe ve ceviz ağacından imal edildi. ürün el yapımıdır...

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)