Mobilyalar

Butik üretim doğal ahşap ile üretilmiş mobilyalar uzun yıllar eskimeyen ve her daim canlılığını koruyan yapısıyla sizlerle birlikte birçok anıyı biriktirecektir.

Dekoratif El Yapımı Sandalye (Ceviz)

999,00 ₺ 1.350,00 ₺

Ülkemizde yetişen ceviz ağacından üretildi.Üretimi mahir ustalar tarafından bizzat el ile üretilerek doğal yağ ile sonlandırıldı.Döşemesi kaliteli suni deri ile yapıldı...

Dekoratif El Yapımı Sandalye (Kayın)

750,00 ₺ 1.000,00 ₺

Ülkemizde yetişen Kayın ağacından üretildi.üretimi mahir ustalar tarafından bizzat el ile üretilerek doğal yağ ile sonlandırıldı.döşemesi kaliteli suni deri ile yapıldı...

Köşeli Mini Dresuar - Meşe

1.750,00 ₺

Çekmece, demonte bacaklı konsol ve aynadan oluşan bir takım. Üretiminde doğal ahşap cinslerinden meşe bu tasarım için özelikle seçildi. El yapımı ve özgün desenlere sahip seramikler ahşaba açılan yu..

Oval Mini Dresuar - Meşe

1.750,00 ₺

Oval Mini Dresuar - MeşeÇekmece, demonte bacaklı konsol ve aynadan oluşan bir takım. Üretiminde doğal ahşap cinslerinden meşe bu tasarım için özelikle seçildi. El yapımı ve özgün desenlere sahip ser..

Papatya Ahşap Sehpa

885,00 ₺

Papatya SehpaAnadolu topraklarında yetişen ceviz ağacından imal edilmiştir. Tabla kısmı tek parça masif cevizden üretilmiş olup ayaklar son derece ince bir torna işçiliği ile biçimlendirilmiştir. Sehp..

Üçlü Zigon Ahşap Sehpa (Meşe)

900,00 ₺

Metal ve ahşabın son dönemlerdeki birlikte kullanımına örnek bir tasarım “Üçlü Zigon Sehpa”. 38cm ideal tabla ölçüsü doğal meşe ağacından üretildi ve doğal yağ ile cilalandı. 45-50-55cn yükseklikler..

Üçlü Zigon Ahşap Sehpa (Ceviz)

990,00 ₺

Metal ve ahşabın son dönemlerdeki birlikte kullanımına örnek bir tasarım “Üçlü Zigon Sehpa”. 38cm ideal tabla ölçüsü doğal ceviz ağacından üretildi ve doğal yağ ile cilalandı. 45-50-55cn yükseklikle..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)