Yeni Ürünler


GUGAR’ ın; doğal ahşap sıcaklığında, üreten, yaşayan, capcanlı bir dünyası, üzerinde titizlikle çalışılan tasarımların her birinin kendine özgü bir hikayesi var.

Yepyeni tasarımlarımızla ruhunuzu ısıtmaya geldik!

Gugar Papatya Ayna

360,00 ₺

Gugar Papatya Ayna Yükseklik: 45 cm, Genişlik: 43 cm, Derinlik: 5,5 cm Cevizden (Masif Ahşap) El Yapımı   Ayna tasarımlarımıza yeni bir boyut getiren bu ürün, masif cevize doğadan..

Gugar Seramikli Meşe Ayna

375,00 ₺

Gugar Seramikli Meşe AynaYükseklik: 65 cm, Genişlik: 47 cmMeşe (Masif Ahşap) ve Seramikten El Yapımı  Gugar Seramikli Ahşap Ayna, evinize bir tablo çerçevesi güzelliğini getiriyor..

Renkli Ahşap Askılık

275,00 ₺

Askı Aparatı : 5Uzunluğu      : 75 cm,Yüksekliği    : 20 cmMasif Meşe, Seramik, El Yapımı -Masif meşeden el işçiliğiyle yapılmıştır. -Bir kenarı, el yapımı seramik ..

Gugar Ahde - Ahşap Çanta

465,00 ₺

Doğal ceviz ağacından üretilmiş olan gövdesi daha sonra renksiz ahşap yağı ile cilalanarak, kapak ve askı bölümü hakiki deriden el yapımı işçilik ile tamamlanmıştır.Ahşap çantamız, cüzdan telefon gi..

Çiçekli Kalemlik

118,00 ₺

Çiçekli KalemlikMasif ceviz.Yükseklik: 22 cmUzunluk: 8.5 cmKalınlık: 4.5 cm- Masanızın üzerinde kalemlerinizi rahat seçebileceğiniz ayrıştırıcı bölümler olarak tasarlandı.- Canlı ve cansız çiçek kulla..

Saatli Kalemlik

185,00 ₺

Saatli KalemlikMasif ceviz Yüksekliği: 10 cmUzunluğu: 23 cmKalınlığı: 5.5 cm- Masa üstü saat ve kalemliğin bir arada bulunduğu özgün bir tasarım.- Tek parça masif fırınlı ceviz ağacından imal edi..

Amorf Ceviz Ayna

750,00 ₺

Amorf Ceviz AynaAyna Ebatları: 60x74cmCeviz (Masif Ahşap) El Yapımı   Gugar Amorf Ayna, kendine özgü amorf yapısı ve ceviz ağacının kontras veren olağanüstü dokusuyla birleşen özel..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)