Menü
Sepetim

AYNALAR

Model: HAYALİ
Seramikli Ahşap Ayna, evinize bir tablo çerçevesi güzelliğini getiriyor. Bu modeli masif ceviz ve doğal seramik parçalarından elde üretilmektedir. Dört yanına rengârenk seramik parçaları yerleştirilen çerçeve rustik stildedir.Çerçeve, organik koruyucu maddelerle kaplanmıştır.  Gu..
2.000,00₺
Vergiler Hariç:1.818,18₺
Model: HAYALİ
Gugar Seramikli Ahşap Ayna, evinize bir tablo çerçevesi güzelliğini getiriyor. Masif meşe ve seramik süslemeleriyle elde ürettiğimiz bu duvar aynasının içini görüntünüzle siz dolduracaksınız. Dört yanına rengârenk seramik parçaları yerleştirilen rustik stildeki çerçeve, organik koruyucu maddeler..
2.000,00₺
Vergiler Hariç:1.818,18₺
Model: HAYALİ
Düz çizgiler ve hatlar yerine ovalliğin zarafeti. Oval forma göz alıcılık kazandıran seramikler. Çerçeve, esneme yapmayan İroko ağacından. Masif ahşap. El üretiminin tüm inceliklerini göreceğiniz Gugar Oval Ahşap Ayna’da, ilk günlerde kendinizden çok bu detaylara bakacaksınız :) İyi günlerde kullanı..
3.500,00₺
Vergiler Hariç:3.181,82₺
Model: HAYALİ
Düz çizgiler ve hatlar yerine ovalliğin zarafeti. Oval forma göz alıcılık kazandıran seramikler. Çerçeve, esneme yapmayan İroko ağacından. Masif ahşap. El üretiminin tüm inceliklerini göreceğiniz Gugar Oval Ahşap Ayna’da, ilk günlerde kendinizden çok bu detaylara bakacaksınız : ) İyi günlerde kullan..
3.900,00₺
Vergiler Hariç:3.545,45₺
Model: SELVİ BOYLUM
Evizine minimalizm getiren aynamızı keşfedin. Yetenekli zanaatlar tarafından özenle hazırlandı. Masif ahşabın doğal dokusu evinize sakinlik yayar. Camın geniş yüzeyi odanızın daha büyük görünmesini sağlamak için etrafa ışık saçar. Kullanılmayan alanlarınızı evinize aydınlık, ferahlık..
7.500,00₺
Vergiler Hariç:6.818,18₺
Model: NEŞVE
Seramikli Ahşap Ayna, evinize bir tablo çerçevesi güzelliğini getiriyor. Bu modeli, masif meşe ve doğal seramik parçalarından elde üretilmektedir. Dört yanına rengârenk seramik parçaları yerleştirilen çerçeve rustik stildedir.Çerçeve, organik koruyucu maddelerle kaplanmıştır. Ceviz mo..
3.250,00₺
Vergiler Hariç:2.954,55₺
Model: ESRA
Gugar Büyük Dikdörtgen İroko Ayna, evinize bir tablo çerçevesi güzelliğini getiriyor. Masif irokodan ürettiğimiz bu duvar aynasının içini görüntünüzle siz dolduracaksınız. Seramikli ve seramiksiz olarak seçenekleri mevcut. Her baktığınızda size muhakkak canlı, neşeli bir şeyler gösterecek. Kendinize..
3.500,00₺
Vergiler Hariç:3.181,82₺
Model: AKİS
Gugar Wood tasarımcıları tarafından özel olarak modellendi. İdeal büyüklüğü sayesinde bir boy aynası kadar işleve sahiptir. Afrika kökenli İroko ağacından üretilip doğal yağ ile cilalandı. Kendine özgü rengi ve dokusu ile Akis ayna mekânlarınıza sıra dışı bir güzellik katacaktır. ..
3.750,00₺
Vergiler Hariç:3.409,09₺
Model: AMORF
Amorf Ahşap Ayna, evinizde doğal hareketlilik sağlar.Masif Ceviz Ahşaptan üretilip doğal ahşap yağı ile cilalıyor, aynayı kendi formunda bir kontraplak ile arkasından destekliyoruz.Fotoğrafta belirtilen formda asılmayı sağlayan özel aparatlara sahiptir. Gugar Wood Amorf Ayna, size hep neşeli gö..
3.750,00₺
Vergiler Hariç:3.409,09₺
Model: ZARİF
Zarif, ceviz ahşap üzerine el oyma işlemesiyle üretilmiştirÇantanızda taşımaya uygundur.Zarafetin bir yansıması olarak tasarlanmıştır.Evinizde güzel bir aksesuar olmasının yanı sıra günlük yaşantınızda ihtiyacınızı her daim karşılayacak formdadır.Kıymetli ve özel bir hediye arayanlar için de oldukça..
1.000,00₺
Vergiler Hariç:909,09₺
Meşe Ahşap Çekmeceli Ayna Meşe Ahşap Çekmeceli Ayna
Tükendi
Model: AYDOLAP
Masa üstü kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Küçük hazneli çekmece; notlarınızı, mini eşyalarınızı derleyip toplar. Aynası, “Nasıl görünüyorum?” sorunuza anında cevap verir. Ayna, çekmecenin üstünde sabit değil. Ekseni etrafında dönebilir.Gugar Wood Çekmeceli Ahşap Ayna demonte..
2.750,00₺
Vergiler Hariç:2.500,00₺
Model: EBRU
Eve girdiğinizde veya çıkarken selam verilecek bir ayna. Tablasıyla size yardımcı oluyor. İsterseniz anahtarlarınızı, saatinizi, yüzüğünüzü ona emanet edebilirsiniz.Özel kesim, rodajlı ayna. Afrikalı kökenli masif iroko ağacından imal edildi ve doğal yağ ile cilalandı.İyi niyetlerle tasarladığımız a..
2.250,00₺
Vergiler Hariç:2.045,45₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
GİZLİLİĞİNİZE ÖNEM VERİYORUZ.
Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Tercihleriniz bizim için önemlidir. Bu sebeple sadece izin verdiğiniz veriler kullanılacaktır. Veri politikamızla ilgili daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin. Gizlilik İlkeleri