Menü
Sepetim

Tasarımcılar

Derya Paçal
Derya Paçal
Yıldız Teknik Üniversitesi İnteraktif Medya Tasarımı Bölümü mezunu. Uzmanlık alanları arasında mekân tasarımı, endüstriyel tasarım, arayüz tasarımı, illüstrasyon ve animasyon yer alıyor. Eserleri çeşitli toplu sergilerde yer alan Paçal, çalışmalarını çizer ve endüstriyel tasarımcı olarak İstanbul merkezli sürdürmektedir.
Necati Ayçiçek
Necati Ayçiçek
Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Bölümü Resim-iş Öğretmenliği Grafik-Tasarım Anasanat mezunu. Uzun yıllar çeşitli firmalarda dekorasyon ve üretime destek veren çalışmalar yaptı. Yapı, Danışmanlık, Öğretmenlik, İllüstratörlük, Grafik Tasarımcı ve Bilişim uzmanı olarak birçok farklı firmada çalışma imkanı oldu.

Uzun yıllar birlikte çalıştığı arkadaşı Baki Akyüz ile İstanbul’da yolları kesişti ve birlikte “Gugar Wood” markasını hayata geçirdiler. Ahşap üzerine tasarım ve uygulama çalışmalarına atölyesinde devam etmektedir.
Baki Akyüz
Baki Akyüz
Bir şeyler üretme heyecanı, öyle hemencecik tüketilmeyen, insan ömrüne eşlik edecek güzel şeyler. 73’ün kışında Hacıkasım’da doğup Çamoba’nın serinliğinde büyüdüm. Lise sona kadar şehre yedi kilometre uzaklıktaki bir köyde neler yaşanabilirse onların özetini yaşadım.

Vakti gelince, herkesi vadilere indiren o fındık toplama sezonları... Şimdi buradan bakınca, meğer ta o vakitlerde yer etmiş gönül dünyamızda Gugar!

Uzun yıllar kitapçılık işi derken kaderin bir tahakkuku olarak ahşap ile buluşma. Bu cümlenin başıyla sonu arasında tam yirmi iki yıl geçti. Pek az şey öğrendim. Pek çok güzel tanışıklıklar edindim.Yapıp ettiklerimizle birlikte bir çok hatıra biriktirdim, hiç yoktan iyidir.
Yavuz Altınışık
Yavuz Altınışık
Kırkını aşmış da kırklara varamamış biri olarak yolculuğuna devam ediyor. Gizli bir Bruce Lee hayranı olduğu söylense de ortamlarda Tarkovski danışmanı gibi geziyor.

Boş zamanlarını daha büyük boşluklarla doldurmak gibi hünerleri var. Tutmamış kitapların, izlenmemiş filmlerin sahibi olduğu söyleniyor. Ara sıra yazıyor. Kısa film çekmeyi, fotoğraflar biriktirmeyi seviyor. Bütün başlangıçları “güzel yine de güzel solarken bile” sözüyle başladığına inandığı için Gugarwood ile birlikte çalışıyor. Kara şemsiyesi cilasız, ahşabı o yüzden çok seviyor.
Yasin Çetin
Yasin Çetin
1987 doğumlu. Yemek seçiyor, dolmuşa tam parayla biniyor ve her şeyi kategorilerine ayırıyor.

.

GİZLİLİĞİNİZE ÖNEM VERİYORUZ.
Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Tercihleriniz bizim için önemlidir. Bu sebeple sadece izin verdiğiniz veriler kullanılacaktır. Veri politikamızla ilgili daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin. Gizlilik İlkeleri