Menü
Sepetim

TABLOLAR

Model: AY YILDIZ
Orijnal ölçülerde tasarlanan bayrağımız, ahşap parçaları uygun tonlarda seçilerek ve elle birleştirilerek oluşturulur. Ay yıldız alanında varak kullanılır...
5.500,00₺
Vergiler Hariç:5.000,00₺
Yamalı Ahşap Tablo Yamalı Ahşap Tablo
Tükendi
Model: SÜLEYMANİYE
Tablo, unutulmaz görüntülerin şehri İstanbul’un iki simgesini bir araya getiriyor. Efsanevi Kız Kulesi ile Osmanlı İstanbul’unun timsali Süleymaniye Cami buluşuyor.Çalışma, masif ahşap parçaları kullanılarak, el işçiliğiyle yapılmaktadır.Çeşitli ebatlardaki ahşap parçaları kontra plaka üzerine ..
7.500,00₺
Vergiler Hariç:6.818,18₺
Yamalı Ahşap Tablo Yamalı Ahşap Tablo
Tükendi
Model: SULTANAHMET & GALATA
Tablo, unutulmaz görüntülerin şehri İstanbul’un iki simgesini bir araya getiriyor. Efsanevi Galata Kulesi ile Osmanlı İstanbul’unun timsali Sultanahmet Camii buluşuyor.Çalışma, masif ahşap parçaları kullanılarak, el işçiliğiyle yapılmaktadır.Çeşitli ebatlardaki ahşap parçaları kontra plaka üzer..
7.500,00₺
Vergiler Hariç:6.818,18₺
Yamalı Ahşap Tablo Yamalı Ahşap Tablo
Tükendi
Model: KIZ KULESİ
Doğal ahşabın bizlere sunduğu son derece dekoratif görünüm kadim şehir İstanbul'umuzun siluetinde hayat buldu. İmalat sürecinde herhangi bir kalıp ve otomatik makine kullanılmayan tamamen el işçiliği özel bir tablo. Birebir tekrara imkân tanımayan yapısıyla son derece spesifik bir ürün. Kontra p..
8.500,00₺
Vergiler Hariç:7.727,27₺
Model: AY YILDIZ
Masif ceviz ağacı parçalarından elde üretiliyor. Ay yıldız kısmına el işçiliğiyle yaprak varak uygulanmaktadır. Ahşap parçaları kontra plaka üzerine monte edilmektedir. Tüm ahşap yüzey doğal yağ ile cilalanmaktadır. Alt ve arka kısmında yine cevizden bir kaide bulunur. Fark ö..
1.500,00₺
Vergiler Hariç:1.363,64₺
Yamalı Ahşap Tablo Yamalı Ahşap Tablo
Tükendi
Model: KABE
Çalışma, masif ahşap parçaları kullanılarak, el işçiliğiyle yapılmaktadır.Çeşitli ebatlardaki ahşap parçaları kontra plaka üzerine monte edilmektedir. Üretim sürecinde kalıp, otomatik makine kullanılmamaktadır. Her ürün biriciktir; hiçbiri bir diğer ürünün tıpatıp tekrarı değildir.Tüm yüze..
9.000,00₺
Vergiler Hariç:8.181,82₺
Ahşap Kabartma Özel Hat Ahşap Kabartma Özel Hat
Aynı Gün Teslim
Model: EL-FETTAH
“El-Fettah” Osmanlı kaligrafisi, masif ceviz zemin üzerine kabartma olarak uygulanmıştır.“El-Fettah”, Müslümanlar için, Allah’ın Güzel İsimleri (Esma’ül Hüsna) denen 99 isimden biri olup, “Hüküm veren, kapıları açan, yardım ve zafer lütfeden” anlamlarına gelmektedir. Kaligrafi, klasik bir örnek..
1.900,00₺
Vergiler Hariç:1.727,27₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
GİZLİLİĞİNİZE ÖNEM VERİYORUZ.
Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Tercihleriniz bizim için önemlidir. Bu sebeple sadece izin verdiğiniz veriler kullanılacaktır. Veri politikamızla ilgili daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin. Gizlilik İlkeleri