Kitap DestekŞimdi Tombul Kupa Hediyeli!

Kitap destek kategorimizdeki tüm ürünler şimdi Seramik Tombul Kupa hediyeli.

İstediğiniz Kitap destek ürününü alırken sepete Tombul kupayı eklemeniz yeterli. %100 İndirimi hemen kazanacaksınız.


Kitap Destek Ürünlerimiz

Çam, meşe ve ceviz ağaçları kullanılarak el emeği ile imal edilen Kitap Destek ürünlerimizi çok amaçlı olarak kullanmanız mümkündür.

Kitap okumayı farklı ve konforlu hale getiren Kitap Destek ürünlerimizi, yemek kitabı standı ya da tablet standı olarak ta kullanabilirsiniz.


İsim Yazdırma Hizmeti

İsim yazdırma hizmetimizden faydalanarak, ürünün sol üst köşesine lazer yazım tekniği ile ile istediğiniz ismi yazdırabilir, kendiniz ya da sevdikleriniz için kişiselleştirme yaptırabilirsiniz. 

Ahşap Kitap Destek (Çam) - Tombul Kupa Hediyeli

135,00 ₺

Günlük yaşamının bir parçası kitap olanlar için, son derece kullanışlı bir tasarımdır.Tamamen masif doğal ahşaptan (Çam) imal edilmiştir ve sonlandırma işleminde herhangi bir renklendirici kullanılma..

Ahşap Kitap Destek (Meşe) - Tombul Kupa Hediyeli

185,00 ₺

Günlük yaşamının bir parçası kitap olanlar için, son derece kullanışlı bir tasarımdır.Tamamen masif doğal ahşaptan (Meşe) imal edilmiştir ve sonlandırma işleminde herhangi bir renklendirici kullanılm..

Ahşap Kitap Destek (Ceviz) - Tombul Kupa Hediyeli

185,00 ₺

Günlük yaşamının bir parçası kitap olanlar için, son derece kullanışlı bir tasarımdır.Tamamen masif doğal ahşaptan (ceviz) imal edilmiştir ve sonlandırma işleminde herhangi bir renklendirici kullanıl..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)